Wieczór świąteczny

Nic tak nie ubogaca czasu świątecznego, jak wspólne spotkania. Dnia 21 grudnia 2011 r. Wieczór Wigilijny w Publicznej Szkole Podstawowej w Dylakach spędzili razem uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście, m. in. Pani Sołtys Dylak Barbara Starzycka, Pani Sołtys Biestrzynnika Edyta Czaplik, Przewodnicząca Mniejszości Niemieckiej Pani Helga Baron. Całą uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor, serdecznie witając wszystkich Gości, Rodziców, Nauczycieli i Uczniów oraz składając wszystkim najgorętsze życzenia. Oprawę artystyczną tego wieczoru przygotowały : Margita Cyganek , Barbara Giza i Magdalena Brandt. Cały występ łączył elementy śpiewu kolęd, tańca i bajkowe jasełka. Na scenie wystąpili mali i duzi artyści, przygotowując się do niego z wielką radością i dużym zaangażowaniem. Wszyscy występujący zebrali ogromne brawa, co było dowodem na to, iż występ podobał się publiczności. Nikt nie ma wątpliwości, iż coroczny Wieczór Świąteczny jest piękną tradycją naszej szkoły. ZAPRASZAMY ZA ROK!